Ons team
Linda van Duijvenbode
Leerkracht groep 1/2A
Werkdagen: maandag & dinsdag
Kim Chaudron
Leerkracht groep 1/2A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Daniëlle van den Berg
Leerkracht groep 1/2B
Werkdagen: maandag & dinsdag
Hetty Smal
Leerkracht groep 1/2B
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Rineke Dedding
Leerkracht groep 1/2C
Werkdagen: maandag, dinsdag & woensdag om de week
Jolanda Heijkoop
Leerkracht groep 1/2 C
Werkdagen: woensdag om de week, donderdag & vrijdag
Mille Wiedijk
Leerkracht groep 3A
Werkdagen maandag t/m vrijdag
Liza Peters
Leerkracht groep 3B
Werkdagen: maandag & dinsdag
Debbie Hollaar
Leerkracht groep 3B & Teamcoördinator onderbouw
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Janneke Oudenampsen
Leerkracht groep 3B
Werkdagen: donderdag & vrijdag
Kaat Hassink
Onderwijsassistent groep 1 t/m 3
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Mandy Holswilder
Leerkracht groep 4A
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Nina Bouwman
Leerkracht groep 4B
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Mark Warmerdam
Leerkracht groep 4B & inval
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
Jolanda van Borselen
Leerkracht groep 5A en Plusklas
Werkdagen: maandag, dinsdag & vrijdag
Carolien Dusseldorp
Leerkracht groep 5A + Teamcoördinator middenbouw
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Dennis Bor
Leerkracht groep 5B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Marleen Gilsing
Leerkracht groep 6A & ondersteuning
Werkdagen: maandag t/m woensdag & vrijdag
Ingeborg de Vries
Leerkracht groep 6A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Dickie Romero
Leerkracht groep 6B en 8B en gym
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Lindsey de Koning
Leerkracht groep 6B
Werkdagen: dinsdag, donderdag & vrijdag
Judith van der Bijl
Leerkracht groep 7A
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Sandra Koren
Leerkracht groep 7B
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Dave Ravensbergen
Leerkracht groep 7B
Werkdagen: vrijdag
Justin Koemans
Leerkracht groep 8A
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Daphne Nijhuis
Leerkracht groep 8B + Teamcoördinator bovenbouw
Werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag
Gerrina Schagen
Leerkracht inval en ondersteuning
Werkdagen: maandag & dinsdag
Jesse van Tongeren
Leerkracht inval en ondersteuning
Werkdagen: maandag, dinsdag & woensdag
Ellen Figee
Intern begeleider Groep 1 t/m 4
Louis Opstal
Intern Begeleider Groep 5 t/m 8
Jojanneke Hennus
RT
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Daniëlle Prak
Vakdocent gym
Werkdagen: maandag & donderdag
Michel Verdoorn
Vakdocent muziek
Werkdagen: woensdag & vrijdag
Annemieke Caminada
Administratie
Werkdagen: dinsdagochtend
Wim Chrispijn
ICT en ondersteuning
Werkdagen: dinsdagochtend & donderdagochtend
Angela Zandvliet
Conciërge
Werkdagen: alle ochtenden
Rita van der Meij
Conciërge
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
Jan Willem & Han
Vrijwilligers/klusjes
Werkdagen: maandagochtend t/m vrijdagochtend
Thomas Hoek
Adjunct directeur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Nancy de Vries
Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag